PERFUMOZNAWSTWO

NOWY  JEDYNY TAKI KIERUNEK W POLSCE

II SEMESTRY -200 GODZIN -

CENA 66OO ZŁOTYCH

           REKRUTACJA STARTUJE OD CZERWCA 2024

STUDIA  ROZPOCZYNAMY W  PAŹDZIERNIKU 2024

BEZPŁATNA REZERWACJA MIEJSCA NA KIERUNKU JUŻ OD DZISIAJ!!!

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY ZAMIESZCZONY  PONIŻEJ OPISU STUDIÓW

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Jesteś kreatywny i masz artystyczną duszę,szukasz nowych wyzwań,interesujesz sie chemią zapachową i lubisz prace w laboratorium.

Interesuje cię praca z naturalnymi i zrównoważonymi składnikami w swoich kreacjach. 

Perfumiarz to profesjonalista, który tworzy i rozwija zapachy do różnych produktów, głównie perfum i produktów zapachowych. 

Osoby te są specjalistami w sztuce i nauce mieszania różnych związków aromatycznych w celu stworzenia unikalnych i atrakcyjnych zapachów. 

Proces opracowywania zapachu polega na łączeniu różnych olejków eterycznych, substancji zapachowych i innych składników w celu uzyskania określonego profilu węchowego.


II SEMESTRY 

200 GODZIN

80 GODZIN PRAKTYKI W LABORATORIUM

Tylko u nas praktyki  z profesjonalnymi perfumerami

pracujacymi w laboratoriach zapachu  we Francji i w Szwajcarii

W PROGRAMIE

między innymi:

  • Teoria Perfumeryjna: Zajęcia teoretyczne obejmujące historię perfum, chemię zapachów, analizę składników i techniki kreacji zapachów.


  • Praktyka Perfumeryjna: Warsztaty praktyczne, w trakcie których studenci mają okazję do tworzenia własnych kompozycji zapachowych, eksperymentowania z różnymi składnikami i doskonalenia swoich umiejętności perfumerskich.


  • Technologia Perfumeryjna: Zapoznanie się z nowoczesnymi technologiami związanymi z produkcją perfum, analiza jakości składników i procesów produkcji.


  • Marketing Perfum: Poznanie aspektów związanych z rynkiem perfum, strategiami marketingowymi, identyfikacją grup docelowych i promocją produktów.


  • Analiza Sensorialna: Badania zmysłowe mające na celu zrozumienie, jak różne składniki wpływają na ludzki zmysł węchu.


  • Bezpieczeństwo i Zgodność Normatywna: Znajomość regulacji dotyczących składników perfum oraz przestrzeganie standardów bezpieczeństwa.

  • i wiele innych.
ZAPISY I REZERWACJA MIEJSCA NA KIERUNEK PERFUMERIA