FIRMY

PATRNERSKIE
 MIKSTURY

O FIRMIE


Odkryj Świat MIKSTUR – Doskonałość Zapachów Funkcyjnych dla Twoich Kosmetyków Naturalnych!

Wprowadź swoją markę na nowy poziom z moimi ekskluzywnymi aromaterapeutycznymi kompozycjami. Tworzone z pasją i wiedzą fitoaromaterapeutyczną, te zapachy nie tylko oczarowują zmysły, ale również wzmacniają działanie Twoich kosmetyków.

Poznaj tajemnicę luksusu w każdej kropli – naturalne olejki eteryczne, absoluty i ekstrakty roślinne tworzą unikalne kompozycje, które podkreślą indywidualność Twojej marki.

MIKSTURY, wyjątkowe aromaty dla wyjątkowych marek.

PORADNIA PROZDROWOTNA 

HARMONIA

O FIRMIE


Nazywam się Marta Dul. Od 2000 roku, prywatnie oraz zawodowo, zgłębiam tematykę prozdrowotnego podejścia do życia i prawidłowego żywienia. Interesuję się fizycznymi, psychicznymi i duchowymi aspektami funkcjonowania ludzkiego organizmu.

Jako naturopata, doradca żywieniowy, aromaterapeuta, trener oddychania przeponowego, prowadzę gabinet, organizuję i prowadzę szkolenia, wykłady, warsztaty.
Specjalizuję się w dietoterapiach przeciwzapalnych (między innymi  przy chorobach autoimmunologicznych, przy insulinooporności i cukrzycy, przy chorobach nowotworowych).

Cały czas poszerzam swoją wiedzę w dziedzinach ziołolecznictwa, chronobiologii, epigenetyki, medycyny mitochondrialnej, psychoneuroimmunologii.
Współpracuję z farmaceutami, lekarzami, zielarzami, naturoterapeutami, fitoterapeutami.

Prywatnie jestem spełnioną żoną i mamą dwóch wspaniałych synów.
Moje uzależnienia to: NATURA i kontakt z innymi pasjonatami w różnych dziedzinach życia!!!


LINKA  DO STRONY 

AVICENNA OIL

INFORMACJE O FIRMIE


Avicenna Oil jest jednym z pionierów popularyzacji aromaterapii w Polsce. Firma została założona w 1991 roku, we Wrocławiu. Przez te lata, aż do dziś aktywnie działa na polskim rynku kosmetycznym i farmaceutycznym w dziedzinie olejków eterycznych oraz substancji zapachowych.
Od początku istnienia firmy naszemu zespołowi przyświeca cel zapewnienia odbiorcom w Polsce dostępu do wysokiej jakości naturalnych olejków eterycznych wytwarzanych w najróżniejszych zakątkach całego świata.
W naszej pracy szanujemy długotrwałe, wzajemnie wypracowane relacje z wytwórcami oraz klientami. Dogodna pozycja firmy pomiędzy dużymi, a mniejszymi przedsiębiorstwami pozwala nam rozumieć potrzeby każdej ze stron i zmieniać się na lepsze wraz z upływem czasu. Owocem tych zmian jest aktualny podział firmy na dwa działy:
Avicenna Oil Pharmset – wychodzący naprzeciw naszym partnerom biznesowym, specjalizujący się w spełnianiu Państwa oczekiwań związanych z zapotrzebowaniem na surowce olejkowe w różnych gałęziach przemysłu.
Avicenna Oil Natural Beauty – dedykowany tym z Państwa, którzy na co dzień cieszą się zapachową bliskością z naturą, dzięki aromaterapeutycznym właściwościom naszych kosmetyków.


LINKA DO STRONY

KOSMETYKI DLA

INFORMACJE O FIRMIE

Najwyżśżej klay kosmetyki ziołowe
"Ideą tworzonych przez nas kosmetyków jest przede wszystkim bazowanie na świeżych naparach z ziół. W związku z tym, iż nawet 70% składu w produkcie kosmetycznym stanowi woda, my ją wyeliminowałyśmy i zastąpiłyśmy świeżymi naparami ziołowymi, przygotowywanymi tradycyjną, sprawdzoną metodą."

LINKA DO FIRMY